Prostat Sağlığı Merkezi

Prostat bezi, erkek genitoüriner sisteminin bir parçası olan küçük bir organdır. Mesanenin altında bulunan prostat, idrarı mesaneden penis yoluyla boşaltan tüp şeklindeki idrar kanalı yani üretrayı çevreler.

Prostat bezi erkeklerde özellikle 40’lı 50’li yaşlardan sonra çok sık karşılaşılan sağlık sorunlarına yol açabilmektedir. Bu nedenle prostat, herhangi bir hastalık olmasa dahi, erkek sağlığının düzenli kontrol gerektiren, önemli bir bölümünü oluşturmaktadır. 

Prostatın başlıca üç temel hastalığı vardır:

  1. İyi huylu prostat büyümesi (BPH): En yaygın hastalıklardan biridir.
  2. Prostat kanseri: Erkeklerde akciğer kanseri ile beraber en sık görülen ve akciğer kanserinden sonra en sık ölüme neden olan kanserdir. En önemli özelliği erken tanı ve doğru teşhisle genellikle yüksek oranda tedavi edilebilir bir hastalık olmasıdır.
  3. Prostatit: Prostat bezi enfeksiyonu veya iltihabıdır.

Siz veya sevdiğiniz birinin (eşiniz, babanız, yakınınız) prostat hastalığı varsa, şüphesiz ilk olarak düşünmeniz gereken, en iyi bakıma ulaşmak olmalıdır. “Urohealth Klinik Prostat Hastalıkları Merkezimiz” işte tam da bu nedenle kuruldu ve sizlere ve sevdiklerinize prostat hastalıklarının tedavisinde en yeni ve en güncel tanı tedavi yöntemlerini sunmayı ilke edindi.

 

On yılı aşkın süredir prostat hastalıklarının her alanındaki deneyimimiz ve çalışmalarımızdan elde ettiğimiz birikimimiz ile kurduğumuz bu merkezimizde tüm ekip arkadaşlarımız ve konsültan hekimlerimiz ile (radyasyon onkoloğu, tıbbi onkolog vb.) sizlere en iyi ve en güncel tedavi alternatiflerini sunuyoruz.

Hizmetlerimiz

  • Erkeklerde idrar kaçırma tanı ve tedavisi
  • Prostat hastalıkları için kan, idrar testleri ve prostat MR görüntüleme gibi radyolojik testler
  • Robotik MR transperineal prostat füzyon biyopsi
  • Ürodinami ve fleksible sistoskopi
  • İyi huylu prostat büyümesinde, 6 yılı aşkın yüksek vaka tecrübesi ile, HoLEP ve ThuFLEP lazer cerrahileri
  • Prostat kanseri olan hastalarımız için, yüksek cerrahi deneyim ile açık, laparoskopik ve robotik cerrahiler
  • Prostat kanserinde fokal tedaviler (hedefe yönelik tedaviler)

Prostat sağlığına önem veren tüm beyefendileri, “40 yaş üzeri her erkeğin mutlaka bir ürolog arkadaşı olması gerekir” prensibiyle kurduğumuz prostat hastalıkları merkezimize bekliyoruz.

Ürolojik probleminiz varsa, Urohealth Klinik var…

Uygun Fiyatlar
Hızlı Tedavi Şansı
Ücretsiz Online Konsultasyon